тел. +380(552) 49-40-71
email: jaslisad5@ukr.net

Наші новини

Дійсно, карантин – це не відпочинок, а можливість завершити заплановані заходи. Тож, працівники Херсонського ясел – садка № 5, дотримуючись епідеміологічних вимог , наводили лад на території , ігрових майданчиках, в приміщеннях, а саме : фарбували обладнання, підкопували та вапнували дерева, косили траву, ремонтували сходинки,організовували генеральне прибирання ,сушили та вибивали матраци, оновлювали маркування на спецодязі та посуді тощо. Не забули і про заплановані ремонтні роботи . Після виходу з карантину для вихованців та їх батьків групи « Барвінок» стане сюрпризом оновлена роздягальня, яскраві сучасні шафи для дитячого одягу , цікаво оформлене вікно. А для працівників харчоблоку – поліпшенні умови праці. Для них встановлені шафи для особистих речей , спецодягу, збереження мийних засобів , інвентарю. Добігає до кінця і ремонт санітарної кімнати в групі « Волошка».

За час карантину заклад підготувався і до нового опалювального сезону. За рахунок бюджетних коштів було частково зроблено ремонт опалювальної системи. Впевнені, що нашим малятам взимку буде тепло.

Не забули і про пожежну безпеку . В електрощитовій встановлено сертифіковані двері.

А педагогам закладу карантин вивільнив час для опанування нової форми роботи з учасниками освітнього процесу – дистанційної. Використовуючи різні технічні комунікації, ними були надані батькам методичні консультації, поради, рекомендації з питань організації освітньої діяльності , розпорядку дня вдома. Вихованці з радістю спостерігали за своїми наставниками, виконували запропоновані завдання під час «живих» відеозанять . Результатом таких онлайн - зустрічей був фото та відеозвіт від батьків і створення на ФЕЙСБУЦІ особистої сторінки «Ясла – садок № 5 «Калинка» м. Херсон».

Педагоги відвідали і онлай-вебінари та отримали сертифікати, які стануть в нагоді для проходження атестації.

Хочеться відмітити вихователів Яніну ОНИШКО і Вікторію ЯКОВЕНКО, які отримали подяки та грамоти за високий професіоналізм, виявлений у процесі створення та розвитку власної інформаційної сторінки та активне використання інформаційно – комунікаційних технологій у педагогічній роботі в рамках проєкту «Всеосвіта».

Керівник музичний Ірина ОМЕЛЬЧУК посіла перше місце в Міжнародному онлайн - фестивалі талантів у Польщі « Парад Зірок 2020» в номінації « Вокал». Вітаємо!

Наш ясла - садок з нетерпінням чекає своїх вихованців після закінчення карантину.