тел. +380(552) 49-40-71
email: jaslisad5@ukr.net

Наші новини

Серед важливих проблем сучасності, що турбують людство, особливо виділяються екологічні. Увесь світ зіткнувся з глобальною екологічною кризою.

З метою формування в дітей ціннісного ставлення до природи, розуміння гармонійного співіснування людини і природи, бажання оберігати і примножувати природні багатства рідного краю у нашому закладі з 11.11 по 15.11.2019 р. відбувся Тиждень екології, в якому взяли участь вихованці закладу, їх батьки та педагоги. Тиждень пройшов у нетрадиційній формі з використанням інноваційних технологій. Кожен день відповідав певній тематиці: «Творчий», «Інформаційний», «Еколого-туристичний», «Трудовий», «Дослідницький». Маленькі вихованці побували справжніми екологами та дослідниками під час занять «Повітря - невидимка», «У природи немає поганої погоди», «Осіння алея», «Подорож краплинки екологічними стежками» та були справжніми художниками, які здатні відтворювати у своїх малюнках осінній пейзаж за методикою Л. Шульги «Осінь - чарівниця».

В ранішні години для батьків було організовано екологічні квести: «Стежками екології», «Правила поведінки в лісі», «Чисте місто, чиста ріка», «Наша планета – наш дім». Екологічний детектив «Планета Земля в небезпеці», під час якого діти разом з батьками відшукували докази небезпеки нашої планети і розробляли завдання по її збереженню. Не менш цікавою формою роботи з батьками було виготовлення родинних фотогазет «Помічники природи», «Відпочиваємо на природі».

Для працівників закладу був організований семінар – практикум «Формування природничо-екологічної компетентності сучасного дошкільника». Розпочався захід з майстер-класу «Екомайстерня по виготовленню екосумки із матеріалів вторинного використання». Педагоги обмінялися досвідом щодо організації та проведення експериментально-дослідної діяльності з дітьми різновікових категорій. Участники заходу в ігровій формі вчилися сортувати сміття.

Родзинкою заходу стало створення мультфільму «Казка про не смачне молоко» з використанням LEGO технологій, які озвучили та сконструювали діти.