Тиждень педагогічної майстерності

Тиждень педагогічної майстерності

З 13.03 по 17.03.2016 року в ясла-садку №5 пройшов Тиждень педагогічної майстерності, в якому взяли участь 20 педагогів, 230 дітей, 25 батьків, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13. Тиждень являв собою калейдоскоп відкритих занять  з розвитку мовлення, логіко – математичного розвитку, грамоти, образотворчої діяльності

Детальніше...


Батьки – партнери і союзники

Батьки – партнери і союзники

Співдружність з сім’єю – одне з першочергових завдань нашого дошкільного закладу. Залучення батьків до співпраці, творчість педагогів, дипломатичність – запорука успішної взаємодії ДНЗ і родини. З цією метою 24.02.2017 році у ясла-садку №5 відбулася зустріч за «круглим столом» за участю батьківського комітету, голови правління Благодійного фонду «Успіх», завідувача, сестри медичної старшої та керівника гуртка «Різнобарвна англійська»

Детальніше...


Правова абетка для педагогів

Правова абетка для педагогів

З метою формування правових знань, 21.02.2017 року в Херсонському ясла – садку № 5, пройшло навчання педагогів з головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно–правових актів, правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Бурдюг Тетяною Миколаївною, яка провела годину спілкування «Правова освіта дошкільників». У навчанні взяло участь 19 педагогів.

Детальніше...


Тиждень пожежної безпеки

Тиждень пожежної безпеки

У ясла – садку № 5 з 13 по 17 лютого 2017 року пройшов Тиждень пожежної безпеки.
Для формування знань з питань пожежної безпеки з дітьми в усіх вікових групах були проведені тематичні заняття: «Щоб вогонь не завдав біди, будь обережним з ним завжди!», «Без мами вдома сам. Безпека у побуті?», бесіди «Де живе електричний струм?», «Користь та небезпека від вогню», дидактичні, сюжетно – рольові та рухливі ігри «Ми – пожежники».

Детальніше...


Країна on line. Херсонське дошкілля

Країна on line. Херсонське дошкілля

30.01.2017 року в ясла – садку № 5 було проведено відкритий захід для завідувачів «Особистість керівника. Формування команди однодумців – запорука успіху діяльності навчального закладу».

Детальніше...


Родинне свято «Зимовий вертеп»

Родинне свято «Зимовий вертеп»

19 січня в дитячому садку  № 5 пройшов  родинний захід «Зимовий вертеп», який став вінцем новорічно – різдвяних свят. Учасники дійства у своїх колядках, щедрівках побажали глядачам добробуту, любові, багатства.  Маленькі янголятка і пастушки принесли тепло, добро та до сліз розчулили гостей. Батькі,  що грали  ролі  чорта, Вакули, Оксани, дяка, кума за  мотивами  повісті М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» подарували море сміху та веселощів.

Детальніше...


Залучаємось до народних традицій

Залучаємось до народних традицій

Маленькі щедрувальники з нашого садочка завітали з привітальною програмою до шефів ТВО Група компаній "Теплотехніка" та інших організацій. Діти разом з вихователями виконали низку колядок, щедрівок та пісень, бажаючи господарям, в першу чергу, міцного здоров'я, хлібосольного столу, миру в Україні та злагоди в сім'ях. 

Детальніше...


Проблемний семінар

Проблемний семінар

30.11.2016 року було проведено проблемний семінар на тему «Розвиток мовлення та комунікативної діяльності дітей дошкільного віку».
У роботі семінару взяли участь вихователі, практичний психолог, завуч ЗОШ № 13, працівник обласної дитячої бібліотеки ім. Дніпрової Чайки.

Детальніше...


Запобігти біді

Запобігти біді

З метою формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я та життя, дотримання вимог правил користування газовими приладами у закладі пройшов ряд заходів щодо безпечної поведінки під час користування газом у побуті.
З батьками було проведено: інструктаж « Корисні поради для споживачів», педагогічний квест «Знавці правил безпеки користування газовими приладами», а діти моделювали ситуації «Запобігти біді», придумували розповіді «Мама на кухні», грали в дидактичні ігри « Холодне – гаряче», «Можна – не можна», «Кому телефонувати?», «Що робити, якщо сталося лихо?».

Детальніше...


Збережемо довкілля нашого краю

Збережемо довкілля нашого краю

Природа своєю різноманітністю змалечку привертає увагу дітей, збагачує їх, стає джерелом радісних відкриттів і переживань.
У закладі з 07.11.16 по 11.11.16 пройшов тиждень екологічного виховання, в якому взяли участь 19 педагогів, 197 дітей та 40 батьків. Кожен день відповідав певній тематиці: «Творчий», «Інформаційний», «Еколого – туристичний», «Трудовий», «Природа навколо нас».

Детальніше...


Херсонський ярмарок 2016

Херсонський ярмарок 2016

З давніх-давен Херсонщина славиться гомінкими ярмарками. Землероби, народні умільці, крамарі виставляли і продавали кращі свої набутки. І чого тут тільки не було… Одні їхали, щоб продати, інші - щоб купувати і обов’язково на ярмарку лунають українські пісні, танці, проводяться народні ігри. Протягом декількох років колектив ясла – садка №5 відзначає свято  Херсонський ярмарок, яке відбулось 28 жовтня 2016.

Детальніше...


День українського козацтва

День українського козацтва

Виховати у малюка справжнього патріота своєї країни, а в майбутньому бажання її захищати, потрібно ще в дошкільному віці. Саме тому 13 жовтня 2016 року в ясла – садку № 5 пройшов захід « Ми – нащадки козацького роду», присвячений Українському козацтву, Захисникам Вітчизни. Свято було організовано спільними зусиллями колективу закладу, батьків вихованців, молодими козаками Державного навчального закладу вищого училища № 2 міста Херсона та педагогами дитячого юнацького клубу фізичної підготовки № 4. 

Детальніше...


День захисту дітей

День захисту дітей

01 червня 2016 року в яслах-садку №5 пройшло свято присвячене Дню захисту дітей. У заході прийняли участь представники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Тетяна Євшина та Олександра Шолохова, а також 156 дітей, 17 батьків, 10 педагогів.
На малюків чекали вітання, чудові перетворення, музичні забави, рухливі ігри.

Детальніше...


Приємна новина!

Херсонський осередок української федерації ушу, що має статус «національної» є офіційним членом спортивного комітету України європейської та міжнародної федерації ушу нагородив нашого вихованця РУСАКОВА ЄВГЕНІЯ грамотами:
-І місце в розділі саньшоу;
-ІІІ місце в розділі у бу сін;
-ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Херсонської області з ушу.
Вітаємо Євгена та його родину з перемогою! Молодець! Так тримати!

Детальніше...


Приємна новина!

Приємна новина!

18.05.2016 року в міській спартакіаді для дошкільників «Крок до Олімпу» вихованці нашого садочку зайняли ІІ місце.
Вітаємо! Так тримати!

Детальніше...


Приємна новина!

Приємна новина!

Вихованець нашого садочка ГАРКУША ПЕТРО нагороджений дипломом лауреата обласної акції «Чорнобиль очима дітей».
Вітаємо Петра та його родину з перемогою! Молодець! Так тримати!

Детальніше...


Лунають минулого кроки

Лунають минулого кроки

18 березня 2016 року ясла-садок відзначив 72 річницю визволення м. Херсона від фашистських загарбників спільно з нашими друзями обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки. На захід були запрошені ветерани війни та очевидці визвольних дій.
Дошкільнята залюбки розказували вірші, виконували танці-попурі на військову тематику, особливо всі були у захваті від таночка «Яблучко», також грали в естафету «Прибери палубу» та гру «Передай важливий пакет». Педагоги співали пісню для ветеранів «Птахи білі».

Детальніше...


Тиждень педагогічної  майстерності

Тиждень педагогічної майстерності

З 14.03 по 17.03.2016 року пройшов Тиждень педагогічної майстерності, в якому взяли участь 19 педагогів, 235 дітей, 65 батьків, 2 вчителів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ¹13.
Мета проведення Тижня педагогічної майстерності – налагодити більш тісний зв'язок між батьками, вчителями молодших класів і вихователями у вирішенні питань наступності навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Детальніше...


Тиждень пожежної безпеки

Тиждень пожежної безпеки

У яслах-садку ¹5 з 22 по 26 лютого 2016 року пройшов Тиждень пожежної безпеки з метою формування практичних навичок під час надзвичайних ситуацій у дітей, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності працівників закладу та батьків.
Для формування знань з питань пожежної безпеки з дітьми в усіх вікових групах були проведені тематичні заняття «Вогонь – друг, вогонь ворог», ігри, спортивні змагання: «Лісові пожежі», «Пустощі з вогнем», «Подорож з пожежної безпеки», «Збери пожежну машину з пазлів», розваги «Небезпечні ігри», екскурсії до пожежного щита, до вогнегасника.

Детальніше...


Співпраця з родинами вихованців

Співпраця з родинами вихованців

Співпраця з родинами вихованців – запорука створення позитивного іміджу, забезпечення відкритості в діяльності дошкільного закладу, залучення батьків  до безпосередньої участі в освітньому процесі. З цією метою 25.02.2016 року в нашому садочку відбулася зустріч за «круглим столом» адміністрації, представників благодійного фонду «Успіх», батьківського комітету, Піклувальної ради та Ради з харчування. Під час зустрічі були розглянуті питання удосконалення матеріально-технічної бази садочка протягом 2016 року, розроблені заходи по благоустрою території.

Детальніше...


Любов – найвища на Землі краса

Любов – найвища на Землі краса

Виховання любові та доброти починається з дитинства. З цією метою у дошкільному закладі 12.02.2016 року відбулося свято присвячене Дню святого Валентина «Любов – найвища на Землі краса».
Діти середньої групи «Соняшник» разом з батьками виготовляли своїми руками валентинки, щоб подарувати дошкільнятам з інших груп.

Детальніше...


Культурно-гігієнічні навички як засіб зміцнення здоров'я

Культурно-гігієнічні навички як засіб зміцнення здоров'я

28 січня 2016 року в яслах-садку відбувся педагогічний тренінг «Культурно-гігієнічні навички як засіб зміцнення здоров'я». Учасниками тренінгу були вихователі, помічники вихователів, експерти: вихователь-методист, старша медична сестра, завідувач господарством.
Команди-учасники тренінгу показали свою обізнаність в роботі з дітьми по вихованню культурно-гігієнічних навичок у повсякденному житті та при організації харчування.

Детальніше...


Новорічні та різдвяні свята 2016

Новорічні та різдвяні свята 2016

Протягом грудня 2015 року – січня 2016 року наші вихованці чудово зустріли новорічні та різдвяні свята. До них в гості завітали студенти кафедри дошкільної освіти ХДУ з виставою про Святого Миколая, під час якої познайомили з традиціями нашого народу - вшановування Дня Святого Миколая.
Наші друзі, обласна дитяча бібліотека ім. Дніпрової Чайки, потішила малечу ляльковою виставою «Новорічні пригоди Колобка», конкурсами, зимовими розвагами.

Детальніше...

Ясла-садок №5

м. Херсон

logo joom

logoShit

Юридична адреса:

73000 м. Херсон
Вул. Ливарна, 5 
Тел.(0552)494071
е – mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.