18
жовтня
2018

Знати. Вміти. Зберегти

Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе, безтурботне, цікаве, радісне, та найголовніше – безпечне дитинство. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з дитинства необхідних знань про правила поведінки в побуті та довкіллі.
З цією метою в яслах-садку №5 в жовтні місяці пройшли тематичні заняття «Знати. Вміти. Зберегти».

До вихованців старшої групи «Калинка» завітали працівники Дніпровського райвідділу ГУ ДСНС області, які взяли участь у профілактично-роз’яснювальних заходах. Вихователем спільно з рятувальниками був підготовлений захід за темою «Сірники не чіпай – вогонь не закликай». Під час заняття і діти, і вихователь, і представники райвідділу приймали участь у квесті «До вас завітав кур'єр», вправлялися у написанні номерів виклику екстрених служб, у вікторині «Обери правильну відповідь» з використанням інноваційної технології (мнемотехніки). Під час відпрацювання рятувальники вручили працівникам та дітям інформаційні листівки.

А до вихованці старшої групи «Незабудка» завітав телеканал «Скіфія». Діти виконували роль експертів в телепередачі «Малеча про цікаві речі». Вони допомагали ведучій розпізнавати отруйні та їстівні гриби, граючись в ігри «Грибне лото», «Лабіринт їстівних грибів», «Полювання за грибами». Всі учасники заходу вчилися надавати першу допомогу при отруєнні грибами.

Image-01
Image-02
Image-03
Image-04
Image-05

Розділ: Новини

Ясла-садок №5

м. Херсон

logo joom

logoShit

Юридична адреса:

73000 м. Херсон
Вул. Ливарна, 5 
Тел.(0552)494071
е – mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.