08
січня
2020

Херсонський ярмарок

Усі свої дари золота осінь продемонструвала на осінньому ярмарку, який відбувся 20 листопада в Херсонському ясла - садку № 5.
Від щедрості й багатства красуні – осені ломилися столи, бо ж були тут і червонобокі помідори, і репана картопля, і гострий часничок, і жовтобокі гарбузи та багато іншого.

Листопадом дитячих листочків розпочався святковий захід, на який завітали дві кумоньки-господарочки. Тут вони мали змогу купувати, танцювати та жартувати з дітьми-продавцями. Малята не тільки вдало торгували, а й грали у веселі ігри: «Перевези яблука», «Печена картопля».

Яскравими й оригінальними були учасники ярмарку – цигани,які зачарували гостей мелодією пісні про Україну «Там ліси і гори». Запальними таночками «Чобітки», «Грибочки», «Овочі» дітлахи розвеселили усіх гостей заходу.

Активними учасниками Херсонського ярмарку були й батьки, які разом зі своїми дітьми демонстрували спритність та творчість під час командних естафет. Заключним акордом став виступ наших переможців в міському конкурсі « Крок до зірок» з хореографічно-танцювальною постановкою «Аліса в країні чудес».

Такий захід надихає нас , дорослих, підтримувати народні традиції , культуру рідного краю та виховувати у дітей пошану і любов до малої батьківщини , України.

 

dsc 5753
dsc 5765
dsc 5830--1-
dsc 5983
dsc 6014

Розділ: Новини

Ясла-садок №5

м. Херсон

logo joom

logoShit

Юридична адреса:

73000 м. Херсон
Вул. Ливарна, 5 
Тел.(0552)494071
е – mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.