07
лютого
2019

Екологічні простори в різних вікових групах

Бути чи не бути майбутнім поколінням екологами нашого міста. Здавалось, філософське питання, але насправді практичне і здійснене.
З цією метою у Херсонському яслах-садку №5 07.02.2019 р. відбувся семінар-практикум «Куточок природи в екологічному вихованні дошкільника», який складався з трьох частин: теоретичної, наочної, та практичної. Під час семінару вихователі розкрили питання щодо формування ціннісного ставлення до природи, поділились методами та прийомами ознайомлення дошкільників з екосистемою. Цікавими та змістовними були презентації щодо оформлення та догляду за куточками природи у різних вікових групах.

Та родзинкою семінару стала ділова гра «За життя без сміття», де вихователі мали можливість розкрити зворотну непривабливу сторону прогресу – накопичення сміття та проблеми пов’язані з цим, намагались знайти правила безпечного життя у високотехнологічному суспільстві.

Практичною частиною екологічного виховання дітей, було проведення акції «Допоможемо зимуючим птахам!»

Вихователі, діти, батьки протягом місяця створювали різноманітні годівнички. Кожна з яких-це ніби пташиний ресторан, адже тут діти з вихователями не просто насипали корму, а й робили желейні мікси. Разом з тим дошкільнята мали можливість поспостерігати за пташками рідного краю.

Все це виховує дбайливе ставлення, любов та повагу до своєї рідної Землі.

eco02
eco03
eco05
eco06
eco07
eco08
eco09
eco10

Розділ: Новини

Ясла-садок №5

м. Херсон

logo joom

logoShit

Юридична адреса:

73000 м. Херсон
Вул. Ливарна, 5 
Тел.(0552)494071
е – mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.