тел. +380(552) 49-40-71
email: jaslisad5@ukr.net

Пам’ятка для батьків

Пам’ятка для батьків щодо питань організації заходів у закладі дошкільної освіти на період карантину.

  1. Батьки або супроводжуючі особи приводять дитину до закладу в респіраторі або захисній масці, так щоб були прикриті ніс та рот. Без маски вхід ЗАБОРОНЕНО! Прийом здійснюється з 7.00 (7.30) до 8.15.
  1. При вході на територію закладу для батьків з метою уникнення скупчень є розмітки для дотримання соціальної дистанції – обов’язково!
  2. Сестра медична старша робить температурний скринінг дітей(заноситься до карантинного журналу)і за бажанням дорослому. Температурний скринінг дітей проводиться кожні 4 години.
  3. Діти в яких виявлено температуру тіла понад 37.2 або ознаки ГРВІ - при проведенні початкового температурного скринінгу-

      НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ВІДВІДУВАННЯ;

  • при поточному скринінгу- ізолюються з відповідним інформуванням сестри медичної старшої та батьків.
  1. Батьки або супроводжуючі особи віддають дитину вихователю, на ігровому майданчику з дотриманням фізичного дистанціювання. Віддавши дитину, батьки або супроводжуючі особи виходять через ворота по вказаному маршруту.
  2. Батьки або супроводжуючі особи І молодших груп проходять до групи № 1 за вказаним маршрутом. Перед входом до будівлі зберігають обов’язкову соціальну дистанцію. Віддають дитину в руки вихователю та повертаються назад.
  3. Повернення дітей здійснюється до 16.00 по дзвінку до вихователя, який виводить дитину з приміщення закладу. Батьки або супроводжуючі особи чекають дитину біля входу до приміщення закладу. Після 16.00 батьки забирають дітей біля ігрового майданчика, дотримуючись соціальної дистанції, не затримуючи розмовами вихователя. Спілкування з вихователем здійснюється виключно в телефонному режимі.

P.Чергова група під час карантину – НЕ ПРАЦЮЄ!

Шановні батьки! Чекаємо на Вашу підтримку в дотриманні картинних вимог. Пам’ятаймо! Здоров’я дітей у Ваших руках.

Згідно чинного законодавства батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за здоров’я дітей.

Дякуємо за розуміння.