Шановні батьки!

Правила прийому та перебування дітей в Херсонському ясла-садку №5

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження (підстава: статут ясел-садка). Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, що їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів) (підстатва: статут ясел-садка)

Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

За бажанням батьків або осіб, що їх замінюють; На підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу; У разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація ДНЗ повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів (підстава: Закон України «Про дошкільну освіту»)

Харчування дітей у ДНЗ та його кратність залежить від режиму роботи закладу і є трьохразовим.

Медичне обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками. Які входять до штату цього закладу або відповідних закладів охорони здоров'я, і передбачає проведення обов'язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на до госпітальному етапі, інформування батьків або осіб, що їх замінюють. (статут ясел-садка)

Батьки зобов'язані:

Вносити встановлену плату за утримання дитини в навчальному закладі до 10 числа поточного місяця (рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 17.01.2012р. №2 ). Своєчасно вносити платню за надання додаткових послуг, якщо такі мають місце (Договір). Віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов'язково особисто, не передовіряти її неповнолітнім особам (інструкція з безпеки життєдіяльності дітей). Приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил («Санитарные правила устройства и содержания детей в дошкольных учреждениях от 11.03.1985г.»). Дотримуватись режиму роботи навчального закладу, приводити та забирати дитину вчасно (правила внутрішнього розпорядку ясел-садка). Своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у навчальному закладі і причини її відсутності (статут ясел-садка). У разі відсутності дитини більше 3-х днів надати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу (статут ясел-садка). У разі тимчасової відсутності дитини сповіщати, як дитина буде відвідувати навчальний заклад після 20 числа поточного місяця.

Батьки мають право:

Вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових послуг; Відвідувати заняття та інші навчально-виховні заходи; Заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу; Відвідування дитиною дошкільного навчального закладу не звільняє сім'ю від обов'язкувиховувати, розвивати й навчати її в родинному колі. Нести відповідальність за розвиток, виховання і навчання дітей, збереження їхнього здоров'я, людської гідності.

Шановні батьки!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Перспектива набору на 2020-2021 н.р.:

І молодша група (діти віком від 2 до 3 років) – 44 дитини;
ІІ молодша група (діти віком від 3 до 4 років) – 10 дітей;
Середня група (діти віком від 4 до 5 років) – у разі вивільнених місць;
Змішана група (діти віком від 3 до 6 років) – 20 дітей;
Експериментальна (діти віком від 3 до 6 років) – 7 дітей;
Старша група (діти віком від 5 до 6 років) – у разі вивільнених місць.

Перспектива набору на 2021-2022 н.р.:

І молодша група (діти віком від 2 до 3 років) – 44 дитини;
ІІ молодша група (діти віком від 3 до 4 років) – 10 дітей;
Середня група (діти віком від 4 до 5 років) – у разі вивільнених місць;
Змішана група (діти віком від 3 до 6 років) – 20 дітей;
Експериментальна (діти віком від 3 до 6 років) – 8 дітей;
Старша група (діти віком від 5 до 6 років) – у разі вивільнених місць.

Будь ласка зроби до середи.

Дякую!  

Любов Тимошевська

Ясла-садок №5

м. Херсон

logo joom

logoShit

Юридична адреса:

73000 м. Херсон
Вул. Ливарна, 5 
Тел.(0552)494071
е – mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.